Seminarium „10 lat socjologii UKW” Seminarium „10 lat socjologii UKW”

Seminarium „10 lat socjologii UKW”

Zapraszamy na seminarium popularnonaukowe „10 lat kierunku socjologia  na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy – dorobek i perspektywy”. Seminarium odbędzie się
w Bibliotece Głównej UKW w dniu 10 grudnia 2018 roku (poniedziałek) w godzinach 9:30-14:00.

Katedra Socjologii od 10 lat kształci studentów na studiach licencjackich na kierunku socjologia. Mury UKW opuściło około 200 absolwentów socjologii. Od roku akademickiego 2018/2019 kształci studentów na studiach o profilu praktycznym.

Seminarium jest okazją podsumowania działania Katedry Socjologii oraz refleksji nad przyszłością absolwentów i absolwentek socjologii, możliwościami praktycznego wykorzystania wyników badań socjologicznych oraz potencjału socjologów na rynku pracy.