Narodowy Spis Powszechny - warsztaty dla studentów i studentek Narodowy Spis Powszechny - warsztaty dla studentów i studentek

Narodowy Spis Powszechny - warsztaty dla studentów i studentek

Trwa Narodowy Spis Powszechny. Podstawową formą udziału jest samospis internetowy.

Zapraszamy na warsztat, w ramach którego opowiemy o idei NSP i podpowiemy jak wypełniać formularz internetowy. Odpowiemy także na pytania związane z aplikacją i samym spisem.

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich studentów i studentki UKW, a także innych zainteresowanych członków społeczności akademickiej.

Warsztaty organizowane są przez Katedrę Socjologii Kultury i Komunikowania UKW oraz Urząd Statystyczny w Bydgoszczy.

Warsztaty odbędą się 26 kwietnia (poniedziałek) na platformie MS Teams. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach, o:
11:00 - Link do spotkania
13:00 - Link do spotkania

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Warsztaty trwają około 45 minut.
Zapraszamy!